Çeyizlik Havlu Kenarları 2019

2019 Havlu Kenarı Modelleri:

Sevgili hanımlar, sizler için yeni  2019 havlu kenarları örneklerini en sevilen ve beğenilen modelleri sizler için topladık. Her genç kızın çeyiz sandığında olmazsa olmazlardan olan havluları süsleyen havlu kenarı dantelleri onları çok güzel ve gösterişli hale getiriyor.

Büyük havlu kenarı örnekleri, firkete ile yapılan çok beğenilen modeller arasında yer alıyor. Göz kamaştıran güzellikte olan boncuklu havlu kenarları, inci boncuklarla yapılan çok güzel bir çeyizlik modellerdir.

Çeyizlik havlu kenarları arasında en çok yapılan modeller çiçekli havlu örnekleridir. Çiçekli havlu kenarı modellerindeki daha çok büyük çiçeklerin ortalarına yapılan halkalı havlu kenarları da en beğenilen modellerdendir.

Havluları gösterişli yapan sadece kenarına yapılan danteller değil, ayrıca havluların üzerine nakış yapılarak muhteşem bir güzelliğe kavuşturuluyor. Bu modellerede KadıncaHome Youtube sayfamızda bulabilirsiniz.Yeni moda olan diğer bir havlu kenar çeşidi de iğne oyasıyla yapılanlardır. Narin ve çok gösterişli görünen güzellikte olan iğne oyası havlu kenarları hemen hemen herkesin ilgisini çekiyor.

Bugünlerde yine çok beğenilen modeller arasında yer alan nazar boncuklu havlu kenarları, uğur böcekli havlu kenarları, kelebekli havlu kenarları ve üzümlü havlu kenarları en sevilenler arasında yer alırken kabartmalı havlu kenarlarıda bu modeller içinde en çok tercih edilendir. Çeşitli havlu kenarı modellerinin açıklamalı yapılışlarını sitemizde ve youtube kanalımızda bulabilirsiniz.