9 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

 

Var olan hukuki süreçlerinizle alakalı pozitif sonuçlar elde edebilirsiniz. Bazı konular sonunda tatlıya bağlanabilir. Kendinizi daha güçlü ve kararlı hissediyorsunuz. Hayallerinize ulaşmak için doğru zamanlar. Mucizelere inanabilirsiniz.

 

 

 

Koç burcu Pazar günü yapabileceğiniz en güzel şey dinlenmek. Kendinize iyi gelecek her türlü meditatif konu ile uğraşabilirsiniz.Olabildiğince koşuşturmadan ve hareketten uzak durun. Bir gün rutinlerinizi aksatsanız dünyalar değişmez.

 

 

 

Duygusal değişkenliğiniz sadece çevrenizi değil sizleri de zorlayacaktır. Gelecekle ilgili kurduğunuz hayaller konusunda bir şans yakalayacaksınız. Özellikle çocuklarınızla ilgili kurduğunuz hayaller bir anda gerçek olabilir. Evlilikler ön planda. Dikkatli olmak gerekiyor.

 

 

 

Şansınız dönüyor. Ne kadar kısa zamanda ne kadar büyük mutluluklar yaşayacağınıza inanamayacaksınız. Büyümeniz gerekiyordu ve bazı konularda ders almanız gerekiyordu. Evren de itina ile size yardım etti. Şimdi ödülleri toplama zamanı.

 

 

 

Ortada gözükme, takdir edilme ve sizden bahsedilmesi ihtiyacınız artabilir.Evinizle ilgili bazı rahatlamalar yaşayacaksınız. Mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Bazı Aslan burçları çok büyük değişiklikler yapabilirler.

 

 

Artık sabit hareket etmek yerine ihtimallere de önem veriyorsunuz. Eşinizden, iş ortağınızdan veya uzun süreli beraberliklerinizden destek görebilirsiniz. Size duygusal anlamda yardımcı olabilirler.

 

 

Maddi anlamda fazla şansınıza güvenmeyin. Sosyalleşmek veya birikmiş basit işleri toparlayıp dinlenmek size iyi gelecektir. Ani ve ciddi kararlar almayın. Evli Terazi burçlarının özellikle bu konuda biraz daha dikkatli olmaları gerekiyor.

 

 

Terazi burcu ikili ilişkilerde zorlayıcı bir gün olabilir. Özellikle romantik anlamdaki ilişkiniz konusunda düşüncelerinizin ve duygularınızın sürekli değiştiğini fark edebilirsiniz. Maddi gücünüzü yeniden kazanma zamanınız geldi. Bunun için günlük hayatınızdaki rutinlerde bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.

 

 

Hareketli bir Pazar. Yerinizde durmak istemiyorsunuz.Kendi kararlarınız ile ilişkinizi sonlandırabilir veya bir hobinize son verebilirsiniz. İkili ilişkiler, arkadaş ilişkilerinde sınırlarınızı korumayı başaramadığınız zamanlar söz konusu olacaktır.

 

 

Keyifli ve eğlenceli bir gün. Dışarıda zaman geçirip, beraber olmaktan keyif alacağınız arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Hafta içi arkadaşlarınızla görüşmeniz pek mümkün olmuyor. Günü değerlendirin. Yine işlere kendinizi kaptırmayın.

 

 

Evi işe, işi eve çevirmiş olabilirsiniz. Geleceğe dair hayalleriniz giderek artıyor. Maddi anlamdaki problemlerinize fazla takılmayın. Değeriniz konusunda daha realist olursanız, maddi problemlerinizi en kısa sürede çözümleme fırsatınız olacaktır.

 

 

Kova burçları evlerindeki hayatlarına son veriyor ve kendilerini dışarlara atıyorlar. Yeni yıl ve çevresinde oldukça sosyal olduğunuz, kendinizi göstermek istediğiniz, yeniden güç kazanmak istediğiniz zamanlar sizleri bekliyor.