25 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Maceraperest ruhunuz ön planda. Hafta sonunu hareketli aktivitelerle geçirebilirsiniz. Özellikle öğrenmek ve kendinize yeni bir şeyler katmak konusunda isteklisiniz. Yeni eğitimler, kurslar ve seminerler söz konusu olabilir. İş seyahatleri gündeminize gelebilir. Sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alabilirsiniz.

BOĞA BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Hafta sonunu dinlenerek değerlendirmek isteyebilirsiniz. Genel anlamda hareket enerjiniz olmayabilir ve günü genel planlamalarla geçirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınız konusunda bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Kendinizi dinleyin ve vücudunuzun ihtiyaçlarını geciktirmeyin.

İKİZLER BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Günü partnerinize veya eşinize ayırmak isteyebilirsiniz. Eşiniz ile huzur bulduğunuzu, onun yanında kendinizi güçlü ve güvende hissettiğinizi fark edebilirsiniz. Maddi anlamda kazançlarınızı arttırabilecek fırsatlar yakalayabilecek potansiyeliniz var. Bunun için yeni arkadaşlıklarınıza olduğundan daha fazla değer vermeniz gerekiyor.

YENGEÇ BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Hislerinize güvenin. Ayaklarınız sağlam yerlere basmaya başladı. Bulunduğunuz yerde, olmak istediğiniz yerde topraklanma fırsatınız var. Kafanız karışıyor, korkuyor, bazen kaçmak istiyor olabilirsiniz. Gerçeklere bakın. Güvende misiniz? Destekleniyor musunuz? İyi hissediyor musunuz?

ASLAN BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
İletişim konusunda çok başarılısınız. Özellikle medya, habercilik gibi işlerle uğraşan Aslan burçları güzel dönemlerden geçiyorlar. Maddi anlamda çok şanslısınız. Ancak ilişkileriniz ve romantik hayatınız iş hayatınızı ve dolaylı olarak kazançlarınızı negatif etkiliyor olabilir. Arkadaşlarınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Başak burcu ailevi konularda ve evinizle ilgili konulardaki gündemleriniz duygusal dengenizi bozabilir. Hayatınızın günlük düzenini korumakta zorlanabilirsiniz. Her şeye rağmen çok şanslısınız. Beklemediğiniz kısmetler kapınızı çalabilir. Geçmişe ait bazı konuları çözümleme fırsatı bulabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Duygusal dönüşümler yaşıyor olabilirsiniz. Kendinizi eğitmek, ruhunuzu disiplin altına almak isteyebilirsiniz. Duygularınızı baskılayabilir, dış dünyaya karşı koruyabilir ve belki kimseye belli etmeyebilirsiniz. Ancak aklınızla ne hissedeceğinize karar veremezsiniz. Eğer kafa karışıklıklarınız varsa enerjinizi başka konulara akıtmaya çalışmalısınız.

AKREP BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Uçlarda yaşadığınızda insanların kalbini kırabiliyorsunuz. Hislerinize güvenin. Çok doğru şeyler hissediyorsunuz ve yanılma payınız çok düşük. Ancak yine de bu size her istediğinizi söyleme ve başkasını sesli bir şekilde yargılama hakkı vermez. Hislerinizi paylaşma şeklinize dikkat etmelisiniz. Güzel olanı görmekte zorlanıyor olabilirsiniz.

YAY BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Kendinizle ilgili duygusal dönüşümler yaşıyorsunuz. Ne isteyip ne istemediğinizi iyice anlamış durumdasınız. Kendinize bakmayı ihmal ediyor olabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için günü değerlendirebilir, kendinize zaman ayırabilir ve dış görüntünüzde ufak tefek değişimler yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Gece yaşadığınız uyku problemleri sebebi ile güne keyifsiz başlayabilirsiniz. Öğleden sonra enerjinizi toplayıp günün tadını çıkartabileceksiniz. Ailenizle veya çocuklarınızla zaman geçirebilir, yeni insanlarla sosyalleşmek yerine güvende hissettiğiniz insanlarla zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Evinize yönelik alışverişler yapabilirsiniz.

KOVA BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Uyku problemleriniz ve kafanızdaki kuruntular güne zor başlamanıza sebep olabilir. Öğleden sonra toparlanıp işlerinizi layığı ile halledeceksiniz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler oluyor. Uzun süre sonra yakaladığınız huzurun ve şefkatin tadını çıkarmalısınız. Sürpriz ve güzel haberler alabilirsiniz. Maddi anlamda umutsuzluğa kapılmayın. Hayal etmekten vazgeçmeyin.

BALIK BURCU 25 ARALIK 2018 SALI
Balık burcu arkadaşlarınızın tepkisini toplamış, bazı konular sebebi ile karşınıza almış olabilirsiniz. Bu durum sizi üzüyor olabilir. Maddi anlamda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Aniden almış olduğunuz kararlar sebebi ile problemler yaşıyor olabilirsiniz. Tüm olan bitene rağmen güzel bir gün geçireceksiniz.