22 Aralık 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

22 Aralık 2018 Cumartesi Burç Yorumları:

Koç Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 03:27 Ay-Kuzey düğüm görünümü, görünüm etkisinde, uyumlu ve adil davranacağız. Sevilmek, değerli bulunmak isteyeceğiz. Bize olumlu davranıldığında biz de aynı şekilde karşılığını vereceğiz. Aşkta, çocuklarımızla ilgili konularda, evlilik gibi meselelerde geleceğe dönük düşüneceğiz.

Boğa Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 03:27 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın önemini vurguluyor. Ailemiz, evimiz, iş hayatımız ve tümüyle geleceğimizi düşünerek kararlarımızı gözden geçireceğiz.

İkizler Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Saat 03:27 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, aşk hayatımız, çocuklarımız ve bizi ilgilendiren her konuda geleceğimizi düşünerek hareket edeceğiz. Bugünlerin yarınları da var sözünü bugün bir hayli önemseyeceğiz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 03:27 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisi, geleceğimizi maddi anlamda garanti altına almak amaçlı düşünmemizi sağlıyor. Aile hayatında uyum ve paylaşımın, çıkarsız bir arada yaşamanın, bir yuvanın sıcaklığını hissetmenin önemini vurguluyor.

Aslan Günlük Burç Yorumu

Saat 05:35 Ay-Güneş görünümü, farklı ve oldukça sıra dışı düşünen kişilere ilgi duymanızı sağlar. Sizin ihtiyacınız, fikirlerini sizinle paylaşmayı bilen, becerikli ve kültürlü bir insandır. Eğer ilişkiniz yoksa, bu görünüm sürpriz bir tanışmayı işaret edebilir.

Başak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 03:27 Ay-Kuzey düğüm görünümü etkisinde, parasal işlerimizi halledeceğiz. Biz, geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyoruz. Riskten uzak, hakikaten mutlu olacağımız bir seçim yapmaktan yanayız.

Terazi Günlük Burç Yorumu

Ay-Venüs görünümü, bu saatleri gayet hoş ve keyifli bir şekilde geçirmenizi sağlar. Dengeli, uyumlu, nazik paylaşımlarda bulunmak size huzur verir. Toplumsal ve özel hayatınızla ilgili meselelerde kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Aşka kapınız sonuna kadar açıktır.

Akrep Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 03:27 Ay-Kuzey düğüm görünümü etkisi, iş hayatında ve ilişkimizde geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor. Her şeyin düzeleceğine inancımızı yükselten bu görünüm, başarılı olma arzumuzu perçinliyor.

Yay Günlük Burç Yorumu

Hem sosyal hayatta hem ilişkinizle ilgili konularda kendinizi güçlü hissedersiniz. Yazışarak, konuşarak etrafınızla temasta bulunursunuz. Dikkat çekici sürprizler yaşanabilir. Aldığınız bir haberle mutlu olursunuz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu

Yarınlarımızı sağlam şekilde oluşturmaktan yanayız. Buna uygun şekilde karar vereceğiz. Uyumlu, paylaşıma açık, adil davranan kişilerle bağlantıdan yanayız. Çıkarlarımızı düşüneceğiz ve geleceğe dönük planlar yapacağız.

Kova Günlük Burç Yorumu

İş hayatında, eğitim veya her konuda kendimizi güçlü şekilde ifade etmek istiyoruz. Paylaşıma dönük, adaletli ve karşılıklı güvene dayalı bir ilişkiden yanayız. Tercihlerimizi yaparken, yarınlarımızı düşüneceğiz.

Balık Günlük Burç Yorumu

Saat 21:46- 22 Aralık saat 06:56 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkide bulunduğunuz kişi veya kişilerle alakalı her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir.