19 Aralık 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

19 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları:

TERAZİ BURCU
Kartınız Enerji… Sosyal yaşamınızda bir hayli hareketlilik görünüyor. İlişkiniz oldukça düzgün sürüyor. Ailenizle dertlerinizi paylaşabilirsiniz. Onlar sizi her konuda destekleyecek.

AKREP BURCU
Kartınız Affetme… Aslında sizler doğanız gereği sürekli mantıklı ve ağır düşünerek hareket ediyordunuz. Bugün hiç düşünmeden sözler sarf ederek insanları kırabilirsiniz.

YAY BURCU
Kartınız Koruma… Mali konularda fedakarlık etmiyor aksine harcamalarınızı yükseltiyorsunuz. Seyahatler sizleri zor duruma düşürebilir. Daha tutumlu olun.

OĞLAK BURCU
Kartınız Barış… Birleri sizlere tavır takınmasına rağmen sizler barışçıl edanızla çözüm üretmeye çalışabilirsiniz. Oysa sizi anlamadan olumsuzluklar yaratabiliyorlar.

KOVA BURCU
Kartınız Işık… Gerçek aşkla bağlandığınız kişi sizinle bugün ters fikirler yaşayabilir. Ona karşı anlayışlı olmaya çalışsanız da bugün faydasız. Hobilerinize odaklanın.

BALIK BURCU
Kartınız Mesaj… Sevdiklerinizden beklediğiniz haberler gecikebilir. Bunun için içe kapanarak dünyaya küsmeniz anlamsız. Beklediğiniz haberler geç de olsa gelecek.

KOÇ BURCU
Kartınız Hayal… Bugün aklınızı başınıza alarak olmayacak işler peşinde gezmemelisiniz. Çocuksu yönünüz biraz ağır basıyor. Aİle içinde tatsızlıklar olabilir. Sakin kalın.

BOĞA BURCU
Kartınız Dönüş… İşinizde son derece uyumlu ve yardımseversiniz. Aynı şekilde partnerinize hitap etmiyor, sürekli dargınlık yaratıyorsunuz. Toparlanın ki sizi anlayabilsin.

İKİZLER BURCU
Kartınız Gerçek… Her konuda güçlü olduğunuzu vurgulamak adına, birçok konuya hakim olmak istiyorsunuz ama işinizde size cephe almak isteyenler var. Düşmanlarınızı göz ardı etmeyin.

YENGEÇ BURCU
Kartınız Aşıklar… Tutkulu bir aşıksınız. Onunla her alanda anlaşıyorsunuz. Ancak çevresel baskılar ilişkinizi zorlayabilir. Sözünüzün arkasında durmalısınız.

ASLAN BURCU
Kartınız Yargılama… Bugün kendinize dinlenme günü yaratarak bir an önce ev ortamınıza kapanmak istiyorsunuz. Oysaki evinizin durumu yalnız kalmak için müsait değil.

BAŞAK BURCU
Kartınız Ölüm.. Özellikle bugünlerde uykunuz kaçıyor ve gece hayatını kendinize arkadaş gibi görüyorsunuz. Bu durum sizler için ne kadar tehlike saçıyor anlamalısınız.