17 Aralık 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURÇU; bugün yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilere daha fazla danışabilir, bilgi alışverişlerinde bulunabilirsin. Ancak gelen veriler ve aldığın haberler doğruluğundan düşünmeden harekete geçmemelisin. Kontrolün dışında ortaya çıkabilecek aksilikler planlarını değiştirmeni gerektirebilir.

BOĞA BURÇU; çalışmalarının ekonomik olarak karşılığını göremeye başlasan da ulaşamayacağın hedefler koymaktan dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Ticari anlaşmalar, alım satım veya eğitimden elde edeceğin kazançlarla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir veya haberler alabilirsin.

İKİZLER BURÇU; bugün oldukça hareketli ve konuşkan olabilir, kendini daha rahat ifade edeceğin ortamlarda bulunabilirsin. İlişkilerde kontrolü ele alarak, karşındakileri etkileyebilirsin. Birçok işi bir arada yapma isteğin hepsine aynı ölçüde odaklanamamayı beraberinde getirebilir, zihnen dağılabilirsin.

YENGEÇ BURÇU; karar almakta ya da aldığın kararları uygulamakta son derece zorlanabilirsin. Bilinçaltın oldukça karışık olabilir, birçok düşünce zihinsel olarak seni yorabilir. Ailenle fikir alışverişi yapman, içinde bulunduğun karmaşadan kurtulmanı sağlayabilir.

ASLAN BURCU; arkadaşlar, gruplar ve ekip çalışmalarıyla yoğun geçecek bir gün seni bekliyor. Gün boyunca sohbetin, bilgi alışverişinin çok olduğu ortamlarda yer alabilir hem eğlenceli hem de eğitici zamanlar geçirebilirsin. Fikirlerini çevrenle paylaşabileceğin gibi onlardan öğreneceğin pek çok şey de olabilir.

BAŞAK BURÇU; iş ve sosyal hayatında iletişimin önem kazandığı ve becerilerinle ön planda olacağın bir gün seni beklemekte. Yazışma, eğitim ve bilgi aktarımı adına yoğun zamanlar geçirebilirsin. Ancak ilişkide olduğun bazı insanların seni hayal kırıklığına uğratması, kararsız kalmana neden olabilir.

TERAZİ BURÇU; hayata daha olumlu ve ümitle baktığın, olayları daha hafife aldığın bir gün geçirebilirsin. Eğitim, medya, yabancılar veya yurt dışına ait işlerinle alakalı yeni haberler ve bildirimler alabilirsin. Ancak alacağın haberlerin doğruluğundan emin olmadan hamle yapmamalı ve girişimde bulunmamalısın.

AKREP BURÇU; maddi manevi paylaşımlarının ufak çaplı krizler yaşatabileceği enerjiler güne hâkim olabilir. Görünenin dışında altta yatan neden veya durumlar daha fazla ilgini çekebilir. Zihinsel huzursuzluğunun yanı sıra merakının da getirdiği araştırma isteğin yüksek olabilir.

YAY BURÇU; eşin, ortağın veya içinde bulunduğun bir anlaşmanın tarafları sana değişik önerilerde bulunabilir. Edineceğin bu yeni bilgiler işine yarayabilir ancak doğruluğundan emin olmalısın. Aile kaynaklarını, evini veya yerleşimini ilgilendiren bir konudan dolayı fedakârlık yapman gerekebilir.

OĞLAK BURÇU; sorumluluklarının artması gündelik programında değişikliklere yol açabileceği gibi planda olmayan işlerle ilgilenmeni de gerektirebilir. Akrabaların ve arkadaşlarınla ilgili beklenmedik durumlar, daha önceden tasarladığın işleri yerine getirmekte zorlanmana neden olabilir. Fakat iş hayatında başarılı olmanı sağlayacak sunumlar yapabilirsin.

KOVA BURÇU; bugün kendini yoğun ve sorumluluklarla geçen günlerin ardından, daha özgür hissedebilirsin. Sevdiğin kişi, arkadaşların ve çocuklarla zamanını değerlendirebilir, zevk aldığın hobilerinle ilgilenebilirsin. Eğitim, yazı, seminer veya seni zihinsel alanda besleyecek uğraşlardan keyif alabilirsin.

BALIK BURÇU; eve, yerleşime, gayrimenkule veya aileye dair konularda bitiş ve başlangıçlar yaşamaya açık olduğun bir gündesin. İkilemde kalmış olmana rağmen sezgilerini dinleyerek kendine çıkış ve çözüm yolları yaratabilirsin. Ebeveynlerinle ilgili bazı durumlar bazen bağlayıcı, yerine göre de huzursuz edici olabilir.