16 Aralık 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

16 Aralık 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları:

Koç Burcu   (21Mrt-20 Nisn)

Bugün sevdiklerinizden güzel bir haber alacaksınız ve bu habere çok sevineceksiniz.Bu haber sizi rahatlatacak bir iş olabilir.Mümkünse bugün telefonunuza sık sık bakın.

 

Boğa Burcu (21Nisn-21May)

Boğa burcunun bu aralar canı çok fazla sıkılabilir.Nedendir bilinmez ama bu sıkkınlığı kolay kolay geçmiyor.Yeni yıldan sonra hayatı normale dönecektir,biraz daha dişinizi sıkın.

 

İkizlerBurcu (22May-21Haz)

Evinizde yaşadığınız bir olayı çevrenizdekilere yansıtıyorsunuz ve buda arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizk kırmanıza sebep oluyor bu yüzden kendinizden uzaklaştırıyorsunuz.Hateketlerinize biraz daha dikkat etmenizde fayda var.

 

Yengeç Burcu (22Haz-20Tem)

Bu ay yengeç burcunun en sevdiği aydır.Aralık ayında yengeçler daha mutlu ve neşelidirler.

 

Aslan Burcu (21Tem-21Ağus)

Çevrenizde sizi çekemeyen çok insan var,yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan insanlar size zarar vermek istiyorlar.Siz siz olun herkese güvenmeyin.

 

Başak Burcu (22Ağus-21Eylül)

Gelecekte sizi güzel haberler bekliyor.İş aşk ve aile hayatınızda olumlu haberler alacaksınız ve bu haberler sizin hayatınızı olumlu yönde değiştirecek.

 

Terazi Burcu (22Eylül-21Ekim)

Bugün alacağınız olumsuz haber sizin moralinizi çok fena birşekilde bozacak.Bunu yansıtmamaya çalışsanızda çevrenizdekilere yansıtacaksınız ve bu sizin için iyi olmayacak.

 

Akrep Burcu (22Ekim-20Kasım)

Hayatınızın nasıl çabucak geçtiğinizi anlamadınız.Bir bakmışsınız okul bitmiş aile hayatına atılmışsınız ve birse vakmışsınızki kucağınızda dunyalar tatlısı bir bebek şuan bunu düşünmeniz bile sizi çok mutlu etti.

 

Yay Burcu (21Kasım-21Aralık)

Bu ayda doğduğunuz için çok şanslısınız.kasım ve aralık ayları diğer aylardan daha bir güzeldir.bu aylarda sevdiklerinizi mutlu edin onlara iltifatta bulunun ve onlarda karşılığında sizi mutly etsinler.

 

Oğlak Burcu (22Aralık-21Ocak)

Bir kaç gün sorunlu geçebilir bunun için kendinizi hazırlayın.En ufak birşeyde karşınızdakileri üzebilirsiniz.

 

Kova Burcu (22Ocak-21Şubat)

Kava burcu bugünlerde çok bir alıngan laf söylemeye gelmiyor.bu yüzden arkadaşları ile aralarında sorun çıkabilir.

 

Balık Burcu (22Şubat-20Mart)

Sevgiliniz ile aranızda yaşanan olumsuzlukları ailenize ve çevrenize yansıtmayın.Merak etmeyin bir kaç güne aranız tekrar eskisi gibi olacaktır.