13 Aralık 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; burcuna geçen Ay, seni oldukça hareketli ve sabırsız kılmakta. Cesaretinin yüksek olması girişken davranmana ve risk almana neden olabilir. Yaşamında kendi isteklerini ön planda tutabilir.
www.kadincahome.com

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; içten içe harekete geçmek istesen de cesur ve atılımcı davranmayabilir; kendini arka planda bırakabilirsin. Ancak ileride yapmak istediklerinin ön hazırlıkları için uygun koşulları oluşturabilirsin.
www.kadincahome.com

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
İkizler; gruplar, arkadaşlar ve sosyal hayat içinde hareketli bir gün geçirebilir, kendi istek ve görüşlerini kabul ettirip; liderliği ele almak isteyebilirsin. Karşındaki kişilerden gelecek fırsatlar yeni hedefler belirlemene olanak sağlayabilir.
www.kadincahome.com

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; bugün her zamankinin aksine tek başına hareket etmek istemen ve isteklerin doğrultusunda bastırman dengelerin yerinden oynamasına yol açabilir.  Ev, aile ve kariyerine yönelik girişimlerde bulunmak isteyebilir.
www.kadincahome.com

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; hayata bakışını yenileyebilir; üzerinde hissettiğin baskıyı bir kenara bırakarak kendine daha cesur bir yol çizmek isteyebilirsin. Yapacağın yolculuklar, edineceğin bilgiler ufkunu açabilir; kendini geliştirmene olanak sağlayabilir.
www.kadincahome.com

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; karşındakilerin kararsız tavırları nihayet son buluyor; ikilemde kaldığın konularda yeni hamle ve girişimler yapacağın koşullara kavuşuyorsun. Duygusal paylaşımlarında ya da yatırımlarla ilgili konularda ani hamleler yapacak cesareti gösterebilir,
www.kadincahome.com

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; bugünlerde ikili ilişkiler ve ortaklıkların öne çıkacağına işaret etmekte. Aldığın hoş haberler ya da beklenmedik organizasyonlar keyifle harekete geçmene neden olabilir.
www.kadincahome.com

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; bugünlerde sağlığına dikkat etmelisin, çok aktif olacağından yorgun düşebilir, her işi tek başına üstlenerek zihnini ve bedenini zorlayabilirsin. Kazançlarını artırmanı sağlayacak ilişkiler ya da işbirlikleri geliştirebilir.
www.kadincahome.com

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; bugün fazlasıyla risk almaya yatkınsın. Gerek maddi gerekse duygusal konularda üzerinde fazla düşünmeden güdülerinle hareket edebilirsin. Bu arada aniden sürpriz aşklar gelişebilir ya da var olan ilişki de hoş gelişmeler yaşanabilir.
www.kadincahome.com

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; olaylar birden hızlanabilir ve istemesen de risk alman gerekebilir. Her şeyi kuralına göre yapmak istesen de sürpriz tavırlar sergileyebilirsin. Gerek iş gerekse ailevi ilişkilerinde bazı kopuşların yanı sıra yeni bir evre başlatacak gelişmeler yaşanabilir.
www.kadincahome.com

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; kendi fikir ve düşüncelerini ısrarla başkalarına kabul ettirmek isteyebilirsin. Yolculuk, eğitim ve işbirliklerini içine alan konularda yeni girişimlerde bulunabilir; bakış açında değişiklik yapabilirsin. İçinde olduğun gruplarda aktif görevler alabilir; arkadaş ilişkilerini canlandırabilirsin.
www.kadincahome.com

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Balık; bugün ekonomik koşulların iniş çıkışlı olabilir. Beklenmedik harcamalar yapabilir veya beklediğinden fazla kazanç sağlayabilirsin. İş ve sosyal hayatından gelişen ilişkiler önüne bir çok fırsatı çıkarmakla birlikte risk almana ve fazla düşünmeden harekete geçmene neden olabilir.
www.kadincahome.com