10 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

 

Boğa burcu hafta biraz sıkıcı haberlerle başlayabilir. Bu sadece fiziksel anlamda değil, hayata genel bakışınız konusunda da yanlış yaptığınızı düşünebilirsiniz. Enerjiniz düşük. Aslında karar değişikliklerinizin ruh halinizle bağlantısı var. Bu sebeple acele kararlar vermemelisiniz.

 

 


 

Sorumluluklarınızı arttıracak kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. İş birliğinin önemini anlayacaksınız. Eşinizden veya ortağınızdan destek almalısınız. Tek başınıza her şeyi halledemeyebilirsiniz. Ayrıca halletmemelisiniz de.

 

 


 

Arkadaşlarınızın etkisi ile evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili yeni kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız kontrolü elinize almalısınız.Mutlaka evrenin isteklerinize bir karşılığı olacaktır.

 

 


 

Duygusal anlamda zorlayıcı bir gün. İkizler burçlarının günlük hayatları, çalışma hayatları hakkında yeni düzenlemeler yapmaları, yeni kararlar almaları gerekiyor. Zorlanmak veya beklemek yetmez. Adım atmalısınız. İsyan etmelisiniz gerekirse.

 

 


 

Kötü bir şey duymak istemiyorsunuz. Duygusal anlamda bir doyum noktasına ulaştınız ve bir damla tüm bardağı taşırabilir. Sakin kalmakta zorlanacaksınız. Kendinizi kendinizle bırakabilirsiniz. Çalışıyorsanız, güzel bir müzik ve kulaklıkla çalışmayı deneyebilirsiniz.

 

 


 

Duygularınızı sınırlamayın. Yaşanması gereken yaşanmalı. Değer verdiğiniz konularda, değer verdiğiniz insanlarla ilgili bazı problemleriniz olabilir. Siz de insansınız. Fakat başka pozitif konulara odaklanarak enerjinizi değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

 

 


 

Akrep burcu aşk hayatınızda çok fazla duygusal olmaya müsaitsiniz. Son zamanlarda oldukça evcilleştiniz ve bekar bir Akrep burcu iseniz bu durumu romantik anlamda paylaşmak istiyorsunuz. Ancak evde oturarak da aradığınız aşkı bulamazsınız.

 

 


 

Terazi burçları içlerine kapanmayı tercih ediyorlar. Doğum günlerinizin ihtişamlı kutlamalarından sonra biraz dinlenmek sizin de hakkınız tabi ki. İsteklerinizi gözden geçirmek, yeni bir yaşa yeni hedeflerle başlamak için güzel zamanlar. Yeni hedefler belirlemek ve yeni kararlar almak için güzel zamanlar.

 

 


 

İkili ilişkilerde fazla hassas ve duygusalsınız. Kolayca kırılıyor ve alınıyorsunuz. Bunun sebebi sizin insanlara karşı çok verici olmanız. Düşündüğünüz kadar düşünülmediğinizi görmek sizi yıpratıyor olabilir. Şimdi bu gereksiz hislere kapılmayın. Elbet emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

 

 


 

İsteklerinizi maddi yöntemlerle karşılamak istiyor olabilirsiniz. Kendinizi alış-verişle oyalamak yerine amacınızı kendinize hatırlatın. Siz bu hayattan ne istiyorsunuz?  Zirvenin görüntüsü bile Yay burçlarını sıcak tutar.

 

 


 

Haftaya istekli bir başlangıç yapıyorsunuz. İhtiyaçlarınız giderek artıyor. Bunlar özellikle fiziksel ve gerçek ihtiyaçlarınızdan çok, isteklerinizle ilgili.  Bir süredir bulanıklık, kararsızlık olarak hayatınıza yansıyan bu etki, emeklerinizin karşılığı olarak sınırsızca isteklerinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

 


 

Kendi kendinizle uğraşmayın. Kendiniz için ne istiyorsanız elde edebilirsiniz. Balık burçları havaların yağışlı olması ile beraber bir duygusallık içine girdiler. Adım atmayı aksatmadığınız, yolunuzu, hedeflerinizi kaybetmediğiniz sürece bunun bir sakıncası olmayacaktır.